Biele divadlo

logo aktualne 1

Adresa: Iuventa, Karloveská 64

Rezerervácie: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

www.bieledivadlo.sk

 

Program:

16:30-18:30

Sedmospáči, zahrajte si divadlo – herecký workshop pre verejnosť – Biele divadlo, Malá sála/Tanečná sála

Lektori hereckých kurzov Bieleho divadla si pripravili pre verejnosť (dospelí) možnosť vyskúšať si priebeh takýchto lekcií – od rozcvičky, cez nácvik techník až po tvorbu etúd (krátkych scénok) aj so spätnou väzbou. Prihlásení účastníci tak zažijú kúsok divadla na vlastnej koži, zabavia sa a aj objavia nové možnosti.

Záujemcov prosíme o registráciu cez email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. najneskôr do 15.11.
Poplatok je 4€, počet miest je limitovaný.
 

19:00-20:00  

Ako chutí moc  adaptácia románu L.Mňačka – Biele divadlo, Malá sála

Dramatizácia známeho románu Ladislava Mňačka o úpadku osobnosti pod vplyvom moci. „Vodcovský typ, ktorý prestane viesť sám seba, nemá právo stáť na čele!„ Čo sa stane s človekom, keď sa mu máli výška? Keď prestane veriť všetkým okrem seba? Keď zabudne na tých, ktorí si ho pamätajú ešte ako slabého? Keď stratí sám seba? 

dramatizácia: Tomáš Hájek
réžia: Jana Ondrušová
hrajú: Matúš Kempa, Viktor Gubka, Samuel Zahradník, Samuel Boroviak,Tomáš Hájek, Filip Petráš, Peter Jančár, Jozef Miklík, Andrea Pristašová, Veronika Frtúsová, Denisa Sabová a Barbora Mináriková

Vstupné: 4€, zľavnené vstupné pre študentov, seniorov a ZŤP 3€
Rezervácie lístkov: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
(z kapacitných dôvodov je rezervácia lístkov nevyhnutná)

 


Iniciátor

inicializator

Koordinátor

Divadelný ústav

Mediálni partneri

RTVS Rádio Slovensko Kod Inba.sk citylife.sk kam do mesta BKIS interez SND Portal logo Opera Slovakia