Biele divadlo

logo aktualne 1

Adresa: Iuventa, Karloveská 64

Rezerervácie: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

www.bieledivadlo.sk

 

Program:

16:30-18:30

Sedmospáči, zahrajte si divadlo – herecký workshop pre verejnosť – Biele divadlo, Malá sála/Tanečná sála

Lektori hereckých kurzov Bieleho divadla si pripravili pre verejnosť (dospelí) možnosť vyskúšať si priebeh takýchto lekcií – od rozcvičky, cez nácvik techník až po tvorbu etúd (krátkych scénok) aj so spätnou väzbou. Prihlásení účastníci tak zažijú kúsok divadla na vlastnej koži, zabavia sa a aj objavia nové možnosti.

Záujemcov prosíme o registráciu cez email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. najneskôr do 15.11.
Poplatok je 4€, počet miest je limitovaný.
 

19:00-20:00  

Ako chutí moc  adaptácia románu L.Mňačka – Biele divadlo, Malá sála

Dramatizácia známeho románu Ladislava Mňačka o úpadku osobnosti pod vplyvom moci. „Vodcovský typ, ktorý prestane viesť sám seba, nemá právo stáť na čele!„ Čo sa stane s človekom, keď sa mu máli výška? Keď prestane veriť všetkým okrem seba? Keď zabudne na tých, ktorí si ho pamätajú ešte ako slabého? Keď stratí sám seba? 

dramatizácia: Tomáš Hájek
réžia: Jana Ondrušová
hrajú: Matúš Kempa, Viktor Gubka, Samuel Zahradník, Samuel Boroviak,Tomáš Hájek, Filip Petráš, Peter Jančár, Jozef Miklík, Andrea Pristašová, Veronika Frtúsová, Denisa Sabová a Barbora Mináriková

Vstupné: 4€, zľavnené vstupné pre študentov, seniorov a ZŤP 3€
Rezervácie lístkov: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
(z kapacitných dôvodov je rezervácia lístkov nevyhnutná)

 


Iniciátor

inicializator

Koordinátor

Divadelný ústav

Mediálni partneri